Окуляри Polaroid забезпечать вам 100% захист від ультрафіолетового випромінювання UV400

Далеко не всі сонцезахисні окуляри захищають від ультрафіолету.

При купівлі сонцезахисних окулярів в першу чергу необхідно упевнитися не тільки в тому, що вподобана Вам пара має поляризовані лінзи, що блокують дратівливі відблиски, а й в тому, що ці окуляри мають належну ступінь захисту від ультрафіолету. 98,7% ультрафіолетового випромінювання, яке досягає поверхні Землі, є випромінюванням UVA, довжина хвилі якого досягає 400 нм. Але багато сонцезахисних окулярів захищають лише від того випромінювання, довжина хвилі якого не перевищує 380 нм. У кожній моделі поляризованих окулярів Polaroid® використовуються лінзи UltraSight ™. Ці унікальні лінзи блокують увесь спектр УФ випромінювання, що означає 100% захист від UVA, UVB і UVC випромінювань. Рівень УФ захисту лінз UltraSight ™ від Polaroid перевершує всі встановлені міжнародні норми, що є безсумнівною їх перевагою в порівнянні з лінзами інших виробників.

З медичної точки зору необхідно відзначити наступне. Наукові тести показали, що лінзи UltraSight ™ надійно захищають очі, попереджаючи появу багатьох захворювань очей, починаючи від катаракти, і закінчуючи раком шкіри очного повіка. Також, ці лінзи рекомендуються лікарями по всьому світу для носіння людям, які вже мають різні захворювання очей, а також пацієнтам, які нещодавно перенесли операції на очах.

Небезпечне ультрафіолетове випромінювання неможливо побачити, оскільки воно знаходиться за межами спектра, видимого для людського ока, і тому робить свій негативний вплив непомітно, до тих пір, поки не проявиться у вигляді будь-якого серйозного захворювання.

spectrum
Фільтр:
Вибір валюти:
Гривня
Долар
(1USD = 34.5 грн)