Ми допоможемо підібрати сонцезахисні окуляри, які дійсно вам пасують

Як показує досвід, багато людей вже наперед знають, який саме стиль сонцезахисних окулярів їм пасує, і, підбираючи собі нову пару, зупиняються на двох-трьох моделях, з яких вже вибирають собі ту, яка пасує їм найбільше.

Наші поради повинні допомогти підібрати стиль сонцезахисних окулярів, що пасує саме Вам.

ШКІРА
  • Бліда шкіра - Бліда шкіра - Спробуйте легкі оправи або оправи з ледь помітним кольором, таким, наприклад, як рожевий або бурштиновий. Черепахові оправи також пасуватимуть до світлого обличчя, а прозорі, блакитні, з відтінком зеленого або чорні оправи мають властивість візуально відтягувати на себе колір зі щік.
  • Смуглява - людям зі смуглявою шкірою, шкірою середземноморського типу, шкірою азіатського типу (або ж дуже засмаглою шкірою) і темним кольором волосся додадуть шикарного вигляду срібні, золоті або прозорі оправи. Людям з такою шкірою слід уникати чорного кольору, так як для них він може бути занадто "важким".
  • Темна шкіра - Темно-коричнева шкіра виглядає особливо чудово в оправах кольору «металік», а також в оправах бурштинового кольору.

ВОЛОССЯ
  • М'яке волосся, що в'ється – Спробуйте тонкі, витончені оправи, а також оправи ніжних колірних відтінків.
  • Густе кучеряве волосся - До такого волосся ідеально підходять оправи невеликого розміру і простої форми.
  • Коротке волосся - Жінок з коротким волоссям завжди прикрасять оправи строгих геометричних форм і незвичайних забарвлень.
  • Довге волосся - Приміряйте окуляри з піднятими вгору, зачесаним назад і опущеним вниз волоссям, оскільки це істотно впливає на те, як окуляри на Вас виглядатимуть.


ФОРМА ОБЛИЧЧЯ
 
round Обличчя округлої форми - Вибирайте загострені оправи або оправи прямокутної форми, які злегка ширше за Ваше обличчя. Загострені або прямокутні оправи з підведеними дужками додають виразність.
diamond Обличчя ромбоподібної форми - Людям з такою формою обличчя слід вибирати оправи овальної або квадратної форми, що не виступають за вилиці. Часто, цій формі обличчя пасують окуляри без оправи.
square Обличчя квадратної форми - Такому обличчю пасуватимуть плавні округлі форми, такі, наприклад, як класичні овальні або круглі оправи. Також красиво виглядатимуть оправи у формі кошачих очей.
rectangle Обличчя прямокутної форми - Вибираючи окуляри для цієї форми обличчя слід звернути увагу на те, щоб оправа не виступала за найширшу частину лиця. Ледве помітні дужки компенсують довжину обличчя, підкресливши його найширшу частину.
triangle Обличчя трикутної форми - Цій формі обличчя повинні підійти широкі моделі, загострені до зовнішнього краю, такі, наприклад, як "Котячі очі", або ж металеві оправи без низу.
oval Обличчя овальної форми - Цій формі обличчя підійде більшість оправ. Спробуйте поекспериментувати з облягаючими обличчя моделями або ж з моделями, які мають форму лижної маски. Все залежить від Вашого смаку.
Фільтр:
Вибір валюти:
Гривня
Долар
(1USD = 34.5 грн)