Зір дітей піддається ризику через надмірний вплив сонячного світла

Безпеці дітей, схильних до впливу сонця, слід приділяти особливу увагу. Доведено, що надмірний вплив сонячного світла в дитинстві може стати причиною виникнення раку шкіри в більш пізньому віці. Статистика показує, що за все життя аж до 80% ультрафіолетового опромінення людина отримує до досягнення нею 18-річного віку. Ультрафіолет має руйнівний вплив, як на очі, так і на шкіру людини. Більшість батьків нічого не роблять для того, щоб захистити зір своїх дітей, і того, чого цілком можна було б уникнути, а саме хвороб очей в більш пізньому віці, може трапитися з ними, коли вони вже стануть дорослими людьми. Провідні світові організації з дослідження та запобігання ракових захворювань рекомендують використовувати сонцезахисні окуляри як один з основних засобів захисту дітей від згубного впливу ультрафіолету.

Наш зір безцінний, але лише деякі батьки знають, що якщо їхні діти будуть носити іграшкові сонцезахисні окуляри, або ж будуть перебувати на сонці зовсім без сонцезахисних окулярів, то це, швидше за все, погано вплине на зір їхніх дітей на більш пізньому етапі їхнього життя . Як заявляють у Всесвітній організації охорони здоров'я, дітям потрібен особливий захист, так як «У дітей є більше часу на розвиток хвороб з тривалим латентним періодом, більше років життя будуть втрачені, і вони будуть більше страждати через шкоду, заподіяну їх здоров'ю. Зросла середня тривалість життя, що також збільшує ризик розвитку у людей раку шкіри і катаракти. Незважаючи на це, як показало незалежне дослідження, яке було проведено для компанії Polaroid Eyewear, один з чотирьох батьків навіть не замислюється про те, щоб купити сонцезахисні окуляри для своїх дітей у віці до 12 років, а ті батьки, які все ж купують своїм дітям сонцезахисні окуляри, витрачають на них набагато менше грошей, ніж на сонцезахисні окуляри для самих себе. У порівнянні з сумою, яку батьки готові витратити на себе, їх витрати на покупку сонцезахисних окулярів для власних дітей знаходяться в межах однієї третини від цієї суми, незважаючи на підвищену необхідність захисту дитячих очей. Так, дуже часто, батьки купують своїм дітям сонцезахисні окуляри досить низької якості.

 Дитячі очі особливо уразливі, так як їх зіниці мають в пропорційному відношенні більший розмір, а рогівка, кришталик і очна рідина більш прозорі. Це означає, що більше сонячного світла може проникати всередину ока, завдаючи шкоду, що в майбутньому, вже у дорослої людини, може стати причиною появи раку очного повіка, а також птеригія очей, який виражається в поверхневому заростанні рогівки тканиною коньюктіви, катаракт і вікової мокулярной дистрофії, яка без належного лікування призводить до сліпоти. Також діти дуже люблять грати на вулиці, піддаючись більшому ризику від впливу ультрафіолету, ніж дорослі. У той же час, дітям не завжди відомо про шкоду ультрафіолетового випромінювання. Відсутність сонцезахисних окулярів, так само як і використання сонцезахисних окулярів низької якості, які не відповідають стандартам і встановленим міжнародним нормам, ставлять під загрозу зір і здоров'я дитини в майбутньому.

В Австралії, де сонячна активність дуже висока, Комітет Австралії по Боротьбі з Раком настільки стурбований збільшенням рівня захворюваності на рак очей, що включив в свої рекомендації для дітей шкільного віку регулярне носіння сонцезахисних окулярів під час перебування на сонці.

Комітет рекомендує використовувати виключно поляризовані лінзи компанії Polaroid, так як тільки вони гарантують найвищий рівень захисту від випромінювань UVA, UVB і UVC, і відповідають міжнародним стандартам. Крім того, поляризовані лінзи повністю прибирають дратівливі відблиски, що дозволяє дітям не жмуритися і не перенапружувати очі, таким чином, позбавляючи їх від втоми і головного болю.

Стильні та ергономічні сонцезахисні окуляри Polaroid гарантують комфорт при їх повсякденному носінні і забезпечують безпеку для такого чутливого і вразливого органу, як очі.

Компанія Polaroid розробила спеціальну колекцію сонцезахисних окулярів для дітей різного віку, яка носить назву Polaroid Kids. Дитячі окуляри діляться на три вікові категорії: від 1 до 3 років, від 4 до 7 років і від 8 до 12 років.

Нижче наводяться п'ять порад, яких слід дотримуватися при купівлі сонцезахисних окулярів для Вашої дитини:

1. іграшкові сонцезахисні окуляри можуть бути небезпечними - вони, в більшості своїй, не захищають від ультрафіолетового випромінювання, а в разі їх механічного пошкодження можуть утворити гострі уламки і серйозно пошкодити очі;

2. затемнені лінзи далеко не завжди забезпечують належний захист від ультрафіолету - вони повинні мати сертифікат відповідності Міжнародним стандартам захисту від УФ випромінювання;

3. затемнені лінзи без належного УФ захисту змушують зіницю розширюватися - і без правильних УФ фільтрів вони пропускають більше небезпечного УФ випромінювання всередину очей дитини;

4. окуляри повинні бути зручними - окуляри, якщо вони зручні, будуть носитися довше;

5. окуляри повинні бути стильними - діти не будуть носити окуляри, які їм не подобаються або не підходять.

На замовлення компанії Polaroid було проведено широкомасштабне всесвітнє дослідження, яке було направлено на з'ясування того, що саме подобається дітям, і чого хочуть їхні батьки. Результатом цього дослідження стала поява на світ цілої лінійки сонцезахисних окулярів для дітей, які об'єднали в собі ергономіку, стильний дизайн, високий захист від ультрафіолету, ударостійкість і, що важливо, доступну ціну. Високоякісні лінзи досить міцні, щоб витримати більшість дитячих ігор, не розбиваючись навіть при сильних ударах і зіткненнях.

Фільтр:
Вибір валюти:
Гривня
Долар
(1USD = 34.5 грн)