• Шановні клієнти! У зв'язку з введенням обмежень через карантин, усі замовлення будуть відправлятися службами доставки!

     

     

  • Шановні клієнти! У зв'язку з введенням обмежень через карантин, усі замовлення будуть відправлятися службами доставки!

     

     

ПРО НАС


Інтернет-магазин Polaroidland.com.ua заснований в березні 2010 року.

Наша основна спеціалізація - продаж поляризаційних сонцезахисних окулярів з найкращим
співвідношенням ціни та якості! Наша лінійка - це популярні зарубіжні та вітчизняні марки
INVU, StyleMark, Polaroid, Provision, Solano, витончені і елегантні оптичні оправи та аксесуари до них. Всі представлені окуляри мають високі стандарти якості при виробництві, проходять регулярний контроль якості і сертифікацію. Вся продукція виробляється за допомогою найсучаснішого обладнання.

На сьогоднішній день ми можемо запропонувати Вам широкий вибір якісних сонцезахисних окулярів для дорослих різної категорії, спортсменів і автолюбителів, а також просто модників, з поляризованої лінзою в металевій або пластиковій оправі, оптичні оправи з додатковими поляризованими лінзами. У колекціях можна підібрати колір оправи і лінзи на будь-який смак. Можливо так само носіння окулярів для особливих випадків та на кожен день. Усі оправи відповідають останнім тенденціям моди, зручно і правильно сидять.

Ми будемо дуже раді бачити Вас серед наших клієнтів!

Фільтр:
Вибір валюти:
Гривня
Долар
(1USD = 28 грн)